Greben

Firma KONPORT jest nie tylko dystrybutorem materiałów przemysłowych znanych producentów, ale również może pochwalić się własną marką GREBEN®. Wszystkie produkty wytwarzane są w naszej hali produkcyjnej na najnowocześniejszych urządzeniach. Naszym klientom gwarantujemy wysoką jakość, szybki czas realizacji oraz dopasowanie do konkretnych wymagań.

Nasze czołowe produkty:

1. Oponka szlifierska

Oponka szlifierska M14 to narzędzie mocowane poprzez gwint M14, więc pasuje do większości szlifierek kątowych oraz prostych, zarówno elektrycznych jak i pneumatycznych. Charakteryzuje się szybką wymianą paska ściernego różnych gradacji, od zgrubnego szlifowania P24 po polerowanie P2500.

Idealnie nadaje się do szlifowania płaszczyzn, profili jak i krzywizn. Niewielkim kosztem możemy zamienić naszą szlifierkę kątową w szlifierkę taśmową.

Dostępna w wymiarach: 75 mm x 270 mm, 25 mm x 270 mm

 

 

 


 

 

 

 

 

 

2. Zestaw szlifierski z oponką pneumatyczną

KONPORT jest jedyną firmą na rynku oferującą takie rozwiązanie. Zestaw zawiera: oponkę pneumatyczną marki Greben® oraz pasy ścierne do stali czarnej, pasy ścierne do satynowania, pasy do stali INOX o różnych ziarnistościach. Dzięki specjalnie dobranym materiałom użytkownik ma możliwość wykonania różnych operacji szlifierskich m.in.: nadawania ozdobnej rysy, przygotowania do polerowania dzięki ziarnistości P2500, szlifowania spawów, usuwania naddatków materiału z powierzchni metalowych.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 


 3. Krążki ścierne

Greben® XZ6 - nasyp cyrkonowy + dodatek chłodzący, podkład sztywny Y. Materiał uniwersalny, odpowiedni do drewna, jak i do metali.

Greben® B7 - nasyp z mikroskopijnych ziaren ceramicznych + dodatek chłodzący, podkład sztywny Y, charakteryzuje się mocnymi krawędziami. Materiał polecany do stali nierdzewnych, tytanu oraz stopów niklu.

Greben® ACRS, AMED, AVFN, SFN - wykonane z elastycznej włókniny o budowie przestrzennej. Materiał przeznaczony do czyszczenia, polerowania lub końcowego szlifowania stali nierdzewnej i metali.

Dostępne w średnicy: od 6mm do 300mm

Tworzywo: Włóknina, materiał podklejony welurem, materiał nasypowy

 

 

 

 


 

 

 

 

4. Krążki z otworami 

    6,7,8,9-otworowe, średnica 150 mm

    Tworzywo: Materiał nasypowy

    Na zamówienie wykonujemy różne kształty (trójkąt, prostokąt) z materiału nasypowego i włóknin.

    


 

 

 

 

 

 

5. Dyski QuickRoll

Greben® XZ6 - nasyp cyrkonowy + dodatek chłodzący, podkład sztywny Y. Materiał uniwersalny odpowiedni do drewna, jak i do metali, 3 cale.

Greben® B7 - nasyp z mikroskopijnych ziaren ceramicznych + dodatek chłodzący, podkład sztywny Y, charakteryzuje się mocnymi krawędziami. Materiał polecany do stali nierdzewnych, tytanu oraz stopów niklu, 3 cale.

Greben® ACRS, AMED, AVFN, SFN - wykonane z elastycznej włókniny o budowie przestrzennej. Materiał przeznaczony do czyszczenia, polerowania lub końcowego szlifowania stali nierdzewnej i metali, 3 cale.

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji:

Łukasz Rosiński - Kierownik działu
tel.: + 48 665 865 150
l.rosinski@konport.pl