Narzędzia pneumatyczne

Pneumatyczne szlifierki oscylacyjne 3M są wyposażone w odpowiednią moc, aby zwiększyć wydajność szlifowania, dzięki której uzyskasz gładkie wykończenie powierzchni. Nowe lekkie i wydajne szlifierki oscylacyjne 3M z ergonomicznie zaprojekowanymi rękojeściami doskonale dopasowują się do dłoni i zapewniają wygodę w użytkowaniu. Zredukowany do minimum poziom drgań gwarantuje komfort pracy operatora. Podkładki na rzep 3M zapewniają płynność operacji. - Zintegrowany z urządzeniem adaptor umożliwia podłąc zenie do każdego centralnego odciągu.

 

 

  

Wszystkie modele produktów są wyposażone w potężny, wysoki moment obrotowy silnika pneumatycznego, który zapewnia większą wydajność systemu dyskowego Roloc 3M. Łatwiejsza obsługa, lekka, zwarta konstrukcja pozwoliła zredukować do minimum poziom drgań gwarantując komfort pracy operatora. 3M ™ Greptile Gripping Material ™ doskonale dopasowuje się do dłoni i zapewnia wygodę w użytkowaniu. - Szlifierki są lekkie a przy tym niezwykle wydajne i trwałe - Ergonomicznie zaprojektowane dla lepszej pracy operatora - Dostepne w systemie: narzędzia 3M + akcesoria 3M + materiały ścierne 3M - Narzędzia pneumatyczne 3M posiadają trwałą gwarancję na 12 miesięcy oraz wsparcie Centrum Serwisowego.

 

 

Wszystkie modele są wyposażone w silnik pneumatyczny o mocy 1KM z wysokim momentem obrotowym co sprawia, że produkt jest niezwykle trwały i wydajny. Ergonomiczna konstrukcja oraz wbudowane funkcje bezpieczeństwa sprawiają, że narzędzia 3M mogą się sprawdzać w każdych warunkach. 3M™ Greptile™ Gripping Material ™ zapewnia lepszy chwyt dzieki ergonomicznie zaprojekowanym rękojeściom doskonale dopasowują się do dłoni i zapewniają wygodę w użytkowaniu. Przecinarki posiadają również funkcję regulacji kierunku spalin.

 

Konstrukcja nowych szlifierek 3M™ Elite zapewnia wygodę użytkowania, a szeroki zakres narzędzi i akcesoriów umożliwia wykonanie najbardziej skomplikowanych zadań zapewniając przy tym komfort i żywotność. Idealnym i kompleksowym rozwiązaniem jest połączenie wszystkich narzędzi, akcesoriów oraz systemu odsysania pyłu 3M™.

 

 

 

 

 

Więcej informacji:
Łukasz Rosiński - Kierownik działu

tel.: + 48 665 865 150
l.rosinski@konport.pl