Wkłady filtracyjne

Zasadnicze technologie 3M w dziedzinie filtracji to membrany, filtry wgłębne, filtry plisowane, filtry z możliwością płukania, filtry workowe oraz filtry samoczyszczące. Dzięki takiej różnorodności asortymentu jesteśmy w stanie przefiltrować większość cieczy jak i gazów stosowanych we wszystkich możliwych gałęziach przemysłu.

Większość filtrów 3M posiada atest Agencji Żywności i Leków (ang. FDA), oznacza to, że mogą być stosowane w przemyśle spożywczym oraz farmaceutycznym. Dokładniejsze opisy poszczególnych typów filtrów znajdą państwo po wybraniu interesującego modelu z menu po lewej stronie.

Wsparcie techniczne.
3M oferuje swoim partnerom biznesowym globalne wsparcie techniczne. SASS (Scientific Applications Support Services) to naukowcy oraz wysoko wykwalifikowani inżynierowie, którzy działają jako połączenie pomiędzy klientami a działem badań i rozwoju.

Specjaliści w przeprowadzaniu testów w skali laboratoryjnej i przenoszeniu rezultatów tych testów do pełnej skali przemysłowej wychodzą naprzeciw wymaganiom i potrzebom klientów na szeroko pojętym rynku filtracji. Gdy pojawia się nowy problem procesowy, zespół wsparcia naukowego i technicznego identyfikuje prawidłowe rozwiązania korzystając z szerokiej gamy istniejących produktów filtracyjnych 3M. Dzięki wsparciu inżynierów SASS jesteśmy również w stanie zidentyfikować problem oraz znaleźć rozwiązanie poprzez wykonaniu szybkich testów w skali laboratoryjnej.

Więcej informacji:
Krzysztof Brzozowski - doradca techniczno-handlowy
tel.: + 48 663 070 004
k.brzozowski@konport.pl